טיול עם התינוק שלך הוא חוויה נפלאה, אבל זה נורמלי ששאלות רבות עולות לפני היציאה להרפתקה.

אנחנו בעצמנו עברנו שם בהזדמנויות רבות וממשיכים לעבור.

עם זאת, זה לא היה מחסום להתחיל לנסוע עם התינוק שלנו מאז שהיה בן חודשיים וחצי. מכאן ואילך לא עצרנו: צרפת, ספרד, איי יוון, מרוקו, אלבניה… אלו יעדים שהקטנה שלנו כבר כבשה בגיל שנתיים והפכה אותה למטיילת קטנה ונהדרת.

וזה שבהתחלה זה נורמלי שתשאלו את עצמכם דברים כמו מה לקחת בחשבון בבחירת היעד, מה צריך לקחת לתינוק, איזה אמצעי תחבורה לבחור או פשוט איך להתארגן.

לכן במאמר זה אנו הולכים להראות לכם את 10 המפתחות החיוניים עבורכם לטייל עם תינוקכם ללא כל בעיה. המשיכו לקרוא ואנו נספר לכם את הטיפים שבמהלך שנתיים של טיול עם הקטן שלנו, היו לנו הכי שימושיים.

מפתחות לנסיעה עם התינוק שלך בקלות ובבטחה

בחר היטב את המטען שלך
בפעם הראשונה שאתה יוצא לטיול עם התינוק שלך, זה נורמלי שאתה רוצה לקחת איתך מיליון דברים כי אתה חושב שתצטרך הכל. עם זאת, אם למדנו משהו מהניסיון שלנו, זה שברוב היעדים שאתה מחליט ללכת אליהם, תמיד יהיו חנויות וסופרמרקטים שבהם אתה יכול לקנות אוכל וכל מה שאתה צריך עבור התינוק שלך.

אם מדובר בטיול של מספר ימים, ניתן לקחת חיתולים ומספיק אוכל לנסיעה וליום הראשון. משם תוכלו לצאת לקניות ביעד עצמו כדי לספק לכם את מה שהתינוק שלכם צריך.

יש לך גם אפשרות בת קיימא יותר עם חיתולי בד. ואם אתם סובלים משטיפה, אנחנו אומרים לכם שיש גם כיסויים מיוחדים לאחסון אותם, ולא תבחינו בשום ריח.

זה ימנע מכם לסחוב מזוודה עמוסה בדברים שתוכלו לקנות באותו מקום ולמשך כל הטיול.

לגבי אביזרים, לדעתנו העגלה והמנשא הם לרוב החיוניים ביותר בטיולים. בעניין זה, יש להוסיף כי עבורנו, הובלת הדירה היא אחד הפתרונות הטובים ביותר להסעת התינוק שלנו בעת נסיעות, במיוחד בגלל הקלות וחופש התנועה שהיא מעניקה לנו (בעיקר ביעדים כפריים).

עם זאת, אל דאגה, שכן לשאר האביזרים יש אלטרנטיבות שימנעו מכם עומס יתר. לדוגמה:

עריסה ניידת: חפשו מקומות לינה המציעים ישירות שירות זה.
כיסא בטיחות לרכב: אתה יכול לראות לשכור אותו יחד עם הרכב השכור שלך. אם התינוק שלך צעיר מאוד, שאל אם יש לו מתאמים שמתאימים לגיל המדויק של התינוק שלך. בכל מקרה אחר, ולמען הבטיחות, הביאו משלכם.
אמבטיה: יש כאלה בפורמט ציפה מתקפלת, כמו זו, כך שהן לא תופסות הרבה מקום או שאפשר פשוט להתרחץ/ להתקלח עם התינוק באותם ימים ולהיות פרקטיים.

מצא יעד נוח

בכל הנוגע ליעדים, וידאנו שכל עוד התינוק מצויד היטב, מוגן ולא חסר לו כלום, הוא מסוגל להסתגל לכל מיני מקומות וסביבות. אחרי הכל, ילדים ממשיכים להיוולד בכל חלקי העולם ללא קשר לתנאי מזג האוויר והם שורדים אותו הדבר, נכון?

מה שבטוח הוא שכדי להרוויח קלות בעניין הזה של נסיעה עם תינוק, אנחנו ממליצים לבחור ביעד שבו אתם הולכים להרגיש בנוח וזה, בהתחלה, קל לגלות אותו. כמה יעדים סמוכים ללא סיבוכים רבים הם למשל: פלמה דה מיורקה והסביבה, קדיז, סן סבסטיאן, חבל הבאסקים הצרפתי, בורדו, פארו, ונציה וכו'.

כמה אלמנטים שאתה יכול לקחת בחשבון בעת ​​בחירת היעד הראשון שלך עם תינוק הם:

ערים לא גדולות מדי
מקומות שמקושרים היטב מבחינת תחבורה ציבורית
בלי שיפועים גדולים ללכת ברוגע עם העגלה או לסחוב את הקטן שלך
אמנם, אנחנו כבר צופים שהתקרבנו לכל מיני יעדים עם שלנו וללא בעיה. הכל עניין של להתעדכן מראש כדי לדעת בדיוק איך להתארגן בנושא הזה.

כל עוד אין להם חיסונים ראשונים, מומלץ להימנע מיעדים אקזוטיים מאוד, אך אם בכל זאת יש לכם אחד מאלה על הפרק, התייעצו עם רופא הילדים שלכם כדי שיוכל להצביע על ההנחיות שיש לנקוט במקרה זה.

נקוט באמצעי הזהירות הדרושים

כפי שאמרנו למעלה, התינוק שלכם יסתגל ללא כל בעיה ליעד אליו תחליטו להגיע, אך יש כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון.

גורל קר

אם אתם נוסעים למקום בו קר, אל תשכחו לארוז את הביגוד החם המתאים כמו בגדי גוף, מכנסיים וחולצות טרמיות, סווטשירט, כובע, כפפות וכו'. גם העגלה חייבת ללכת בתור: לא ניתן לפספס את הפולאר פליס ותיק ההגנה מפני גשם מפלסטיק.

עֵצָה

תעדוף את מה שאנו מכנים 'הפסקות חמות' במקום לשתות ולטעון מצברים עם תינוקך כדי להמשיך לבקר.
מטרת חום
במקרה זה, אם תינוקך בן פחות מ-6 חודשים, הימנע מחשיפה ישירה לשמש. מכאן ואילך, הם יכולים להיחשף בהדרגה ועם ההגנה המתאימה שלהם מהשמש (תמיד בדוק עם רופא הילדים שלך).

העדיפו מקומות קרירים והפקו את המקסימום מהבוקר ואחר הצהריים, שכן זה הזמן שבו השמש פחות עזה.

כובע וביגוד (לשחות או לא) עם הגנה מפני השמש הם בעלי ברית טובים במקרה הזה, כפי שאנו אומרים לכם כאן.

בחר את סוג התחבורה הנכון

כדי לנסוע בנוחות עם תינוקך, טוב שתיקח בחשבון שורה של דברים מתוקף אמצעי התחבורה

כתיבת תגובה