כיום, ברוב הבתים יש כלב בבית, שכן החיים עם חיות מחמד הופכים ליותר ויותר נורמליים ומעניקים לבית יתרונות רבים לכל המשפחה.

וזה שלמרות שיש אבות ואמהות שחושבים להחזיק חיית מחמד בבית בגלל האחריות שיש להם, החיובי גובר בהרבה על הפחות טוב. בנוסף, חיות מחמד מספקות יתרונות רבים לילדים ביום יום כאשר הם חולקים איתם את הבית.

ברמה הכללית, הפרוותיים תורמים להתפתחותם החברתית והחינוכית של ילדים, כי בדו-קיום איתם הם לוקחים על עצמם אחריות ולומדים ערכים כמו כבוד. אם אתה רוצה לדעת יותר על חיות מחמד וילדים בבית.

האחריות הראשונה שלך

להחזיק חיית מחמד בבית כרוכה באחריות גדולה, שכן כמו לכל היצורים החיים יש לה צרכים בסיסיים. הודות לכך נוכל להפקיד על הקטנטנים משימות כמו האכלה, צחצוח או אפילו טיול רגלי – כל זאת בהתחשב בגיל הילד. את המשימות הללו נוכל להתאים לפי גיל, הקטנים יכולים לדאוג להאכלה וטיפול היגייני, והגדולים מטיילים.

להתאמן תוך כדי משחק

רוב הילדים מחשיבים את חיית המחמד שלהם כחבר למשחק, מה שמביא איתו ביצועים של פעילות גופנית כשהם מטיילים איתה או מבצעים איתם פעילויות משחקיות. זה מאוד בריא עבורם, כמו גם שמירה על כושר ופעילות במהלך שגרת היומיום שלהם.

הם יכולים להשפיע לטובה על הבריאות שלך

חיים עם בעלי חיים אלה יכולים להפחית את הלחץ בילדים במקרים מסוימים, ובכך לווסת את לחץ הדם וקצב הלב שלהם באופן טבעי.

כמה מומחים טוענים שלילדים שחיים עם חיות מחמד יש מערכת חיסונית חזקה יותר, מכיוון שהם באים במגע עם מיקרואורגניזמים מבחוץ דרך הכלבים והחתולים שלהם, ובכך הופכים את המערכת החיסונית שלהם לחזקה יותר.

לבסוף, ישנם גם מחקרים המאשרים שילדים שיש להם חיות מחמד בבית נוטים פחות לפתח אסטמה ומחלות נשימה אחרות, כמו אלרגיות.

של בני לוויה ברגעי בדידות

יש מקרים שבהם ילדים מרגישים עצובים כמו כל אדם אחר. כמו כן לפעמים הם מרגישים לבד וזקוקים למישהו שילווה אותם ויראה להם אהבה ותשומת לב. חיות מחמד הן אותה חברה שהילדים הקטנים שלנו צריכים לפעמים, שתגרום להם להרגיש אהובים ומטופלים בכל עת.

שפר את היחסים החברתיים שלהם עם אחרים

ישנם מקרים מסוימים שבהם ילדים מסיבות שונות מרגישים ביישנות בעת אינטראקציה עם העולם החיצון. זה המקום שבו חיית המחמד ממלאת תפקיד חשוב, כי בעלי חיים אלו באים לשמש כטיפול לילדים אלו, ובכך גורמים להם בסופו של דבר להיפתח יותר לאחרים. יתרונות אלו ורבים נוספים הם מה שחיית המחמד יכולה להביא לרגשי, חברתיים ו צמיחה חינוכית של הקטנים שלנו בבית.

אם אתם מתכננים לאמץ חיית מחמד כבן משפחה שלכם, אל תהססו לבקר באתר האינטרנט שלנו ReyAnimal בו תמצאו מוצרים לכל מיני חיות בית: צעצועים, מיטות, אוכל… כל מה שאתם צריכים לפרווה שלכם, מה אתה צריך! יש!

כתיבת תגובה